PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119513}

Patrol

The Guardian
7,5 64 500
ocen
7,5 10 1 64500
7,3 3
oceny krytyków
Patrol
powrót do forum filmu Patrol

Niestety - od połowy, a konkretnie od momentu zakończenia szkoły mamy do czynienia z typowym, amerykańskim, efekciarskim filmem. Wielkie rozczarowanie typowo hollywoodzką końcówką. Czuję niedosyt, bo film miał potencjał. Przede wszystkim świetna rola Kutchera. Gdyby tylko od połowy nakręcić go na nowo... 4/10.

ocenił(a) film na 10
gry270

Jaki ty biedny i zakompleksiony jesteś człeczku... Nakręć coś lepszego :)

ocenił(a) film na 5
Mirror88

O co ci chodzi? Przecież ja tylko oceniłem film. Nie mój problem, że mam odmienną opinię do ciebie.

ocenił(a) film na 10
gry270

Przepraszam Cię za powyższe słowa. Byłem w złym humorze... Życzę powodzenia i pozdrawiam!

ocenił(a) film na 5
gry270

Dwugodzinne męczenie kota. Są dziesiątku jak nie setki filmów robionych wg .utartego schematu. Naciągany dramatyzm, pomatyczność. Aktorzy dobrzy ale i tak się żygać chce oglądając wciąż nowe odsłony tego samego. Nastoletnim gimbusom to jak widać nie przeszkadza robią pod siebie z podniecenia że mogą zobaczyć Kutchera.

ocenił(a) film na 8
Aldon

miałeś na myśli 'rzygać'

Aldon

nie ma nawet porównania do jego poprzedniego dzieła?

gry270

Świetna rola Kutchera? ;d co jak co ale akurat jego gra nie była najmocniejszym akcentem w tym filmie. Delikatnie rzecz ujmując. Jak dla mnie to solidne, przyjemne, trochę za bardzo pompatyczne kino, ale mimo to daje 8:)

ocenił(a) film na 10
gry270

ten film jest super ale od 24 minuty

ocenił(a) film na 8
gry270

jeżeli dla Ciebie to był film psychologiczny to gratulacje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones